Laatste Teamnieuws

DZOH F12 kampioen

Geschreven op 15-05-2012 in F12

Nacompetitie schema bekend

Geschreven op 15-05-2012 in 1e

Zelf teamnieuws insturen

Kalender

  • 29 mei 2012 - sponsorloop
  • 1 juni 2012 - klaverjassen
  • 04 jun 2012 - Relatie avond sponsoren en vrienden
  • 16 jun 2012 - DZOH F toernooi
  • 23 jun 2012 - DZOH E toernooi
  • 11 jul 2012 - DZOH - FC Groningen
  • 27 t/m 29 aug 2012 - KNVB voetbaldagen
  • Schema Bestuursvergaderingen

Voetbalnieuws

Dames DZOH winnen in Zandpol

De wedstrijd Zandpol DA1-DZOH DA1 werd door de Rietlandse dames gewonnen met een eindstand van 1-4. De DZOH vrouwen kwamen naar Zandpol met aanvallende intenties, wat zich uitte in een duidelijk veldoverwicht. Bij vlagen werd er mooi combinatiespel gespeeld, waardoor veel kansen ontstonden. De meeste doelpunten vielen in de eerste helft, die werd afgesloten met 1-3. Met name het doelpunt van Karlijn de Jonge maakte veel indruk. Zij scoorde vanuit een corner in één keer met een mooi aangesneden bal. De andere doelpunten werden vanuit spelsituaties gescoord door Lisette Arling en Naomi Oving. Het tegendoelpunt viel vanwege een verdedigingsfout. Concentratieverlies van de Emmer meiden bij één van de spaarzame tegenaanvallen leidde tot een tegendoelpunt omdat de DZOH dames de bal niet tijdig uit het eigen strafschopgebied wisten te krijgen.
De tweede helft werd op dezelfde wijze een vervolg gegeven. DZOH was weer de bovenliggende partij. Zandpol bracht in de tweede helft een andere keeper in. Zij wist veel DZOH aanvallen te neutraliseren door goed keeperswerk. Toch wist zij niet te voorkomen dat Naomi Oving in de tweede scoorde en de eindstand op 1-4 bracht.
In de achtentachtigste minuut werd de wedstrijd toch nog ontsierd door een zware overtreding van de Zandpolse keeper op Naomi Oving, die hierdoor geblesseerd raakte.

*