Laatste Teamnieuws

DZOH wint oefenwedstrijd van SVBO (zo)

Geschreven op 22-02-2012 in 1e

DZOH oefent tegen SVBO

Geschreven op 20-02-2012 in 1e

Zelf teamnieuws insturen

Kalender

Stelling

Cruijff moet zich terugtrekken bij Ajax



Resultaten

Voetbalnieuws

Alpe d'Huzes.

Een aantal DZOH leden beklimt in 2012 per fiets de Alpe d'Huez om geld in te zamelen voor het KWF. Zie hieronder het verhaal van één van hen, C-junior Caper Feijen:
Mika afzien, ik ook afzien. Vrienden voor elkaar.
Omdat mijn beste vriend Mika sinds vorig jaar leukemie heeft, ga ik voor hem de Alpe d'Huez beklimmen. Daarmee wil ik geld binnenhalen voor het KWF.
Mijn beste vriend Mika heeft sinds 5 oktober 2010 leukemie. (ALL MR). Omdat ik dit heel erg vind en eigenlijk niet veel voor hem kan doen, heb ik besloten om ook af te zien, net als hem. Dit ga ik doen op de Alpe d'Huzes. Gelukkig zijn er meer mensen die met me mee willen fietsen. Dat zijn mijn vader Aaldert Feijen, mijn zus Anouk Feijen, haar vriend Robin Mol en de verzorger van de voetbalvereniging Jan Tjapkes. Ook zij zoeken sponsoren, dus check ook hun eigen actiepagina!

Casper Feijen

Download this file (sponsorbrief website dzoh-2.doc)sponsorbrief website dzoh-2.doc

*